Dlaczego warto karmić piersią?

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia dziecka. Pamiętaj, że mleko kobiece jest stworzone właśnie dla niemowląt i ma wszystkie składniki odżywcze, które są potrzebne do prawidłowego rozwoju. Karmienie piersią jest bardzo wygodne – nie musisz przygotowywać ani kupować specjalnych pokarmów. Wystarczy, że masz ze sobą trochę poduszek lub ręczników, aby ułatwić sobie karmienie. Jeśli jednak nie możesz karmić piersią, możesz zastąpić mleko kobiece mlekiem modyfikowanym Bebiko.

Karmienie piersią jest bardzo korzystne dla zdrowia dziecka. Dzięki temu, że dziecko otrzymuje mleko bogate w witaminy i minerały, jest lepiej chronione przed chorobami i infekcjami.

Wysoka jakość mleka – lepsza od mleka modyfikowanego

Mleko jest niezbędnym elementem w diecie człowieka. Dostarcza ono organizmowi wapń, białko oraz witaminy. Wysoka jakość mleka to gwarancja, że dostarczamy naszemu organizmowi wszystkie potrzebne składniki. Mleko modyfikowane jest sztucznie wytwarzane i nie dostarcza organizmowi tych samych substancji odżywczych, co mleko naturalne.

Karmienie piersią – najlepszy start dla dziecka

Karmienie piersią to najlepszy start dla dziecka. Daje mu ono wszystko, czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Jest bogate w witaminy i minerały, a także białka, które są niezbędne do budowy ciała. Dziecko karmione piersią ma też lepszą odporność na choroby, ponieważ mleko matki zawiera substancje chroniące przed infekcjami.